Podróże

Podróże

Nasze podróże

Meksyk wyjazdy

Meksyk

Podróż po skarbach jednego z najciekawszych państw Ameryki Środkowej stała się świadomym doświadczeniem jego zróżnicowanej kultury, historii, dziedzictwa i współczesnej rzeczywistości. Wspólnie będziemy je zgłębiać i eksplorować oraz czerpać z nich inspiracje do autorefleksji i własnego rozwoju.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolorado

Oferta ta jest przeznaczona dla miłośników słońca i zabawy w Kasynach. Nie zapomnimy też zobaczyć Hollywoodu i Beverly Hills. Będziemy mogli przyjrzeć się kulisom powstawania filmów zwiedzając Park rozrywki Universal Studio. Zobaczymy Wielki Kanion i w wiele innych niezwykłych miejsc Stanu Nevada i Arizona.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kalifornia

Poczuj gwiazdorski klimat Kalifornii zwiedzając wielkie studia filmowe Miasta Aniołów, na własne oczy przekonaj się, jak wygląda największa świątynia hazardu – Las Vegas, poczuj grozę wypalonej słońcem Doliny Śmierci. Pozwól się zachwycić zapierającej dech w piersiach przyrodzie Stanów Zjednoczonych…

hawaje urlop

Hawaje

Nie trudno zrozumieć, dlaczego Hawaje postrzegane są jako synonim Raju na Ziemi. Imponujące wybrzeże urozmaicone bajecznymi plażami, palmy powiewające na wietrze, rafy koralowe i dymiące wulkany oraz  kolorowe tęcze – to tylko niektóre z ich uroków. Każda z czterech głównych wysp archipelagu Hawajów ma swój unikalny charakter…

papua wycieczka

Papua Nowa Gwinea

Podczas wycieczki do Papui Nowej Gwinei będziemy mogli zobaczyć, jak wyglądają prawdziwe tubylcze wioski, w których w tradycyjnych strukturach społecznych żyją przedstawiciele wielu „dzikich” plemion. Doświadczenie biegnącego codziennego życia, niezwykłej gościnności mieszkańców i poznanie obyczaje tubylców będzie niezwykłym wspomnieniem.

ulice_nowego_yorku_wycieczki_z_polski

Nowy Jork

„Wielkie jabłko”, „Pępek Świata”, czy po prostu New York City to takie miejsce, które choć raz w życiu trzeba zobaczyć! Tętniące życiem ulice Manhattanu, światowej sławy miejsca takie jak Times Square, Central Park czy Wall Street, niespotykana nigdzie indziej fuzja kultur, języków, barw i smaków. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na państwa w tej magicznej metropolii…

Peru

Peru

Celem wyprawy jest poznanie różnorodności Peru. Przygoda dla ludzi lubiących przyrodę, chętnych poznania egzotycznych zwierząt, nieznanych amazońskich roślin, ciekawych smaku owoców które występują tylko na wschodnich stokach Andów. Dla ludzi ciekawych andyjskiej kultury, burzliwej historii i zabytków dawnego państwa Inków.

Bali

Bali

Nie ma drugiego tak magicznego miejsca na świecie, gdzie ludzie tak często świętują i uśmiechają się do przybyszów. Miejsca z żywą religią, która zdominowała całe życie Balijczyków – z przepiękną architekturą, kolorową przyrodą i tą magią wyspy, która potrafi zaczarować każdego podróżnika na zawsze. Naciesz się słońcem i tropikalnym oceanem!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Indochiny

Ten Azjatycki zakątek świata mieniący się kolorami buddyjskich szat i złotych świątyń jest tym co Azja ma najlepszego do zaoferowania egzotyczna przyroda, przyjaźni mieszkańcy, różnorodna wykraczająca po za wyobraźnie kuchnia i nie zwykła atmosfera Buddyjskich świątyń przenosi nas do świata pełnego miejsc do odkrywania nowego MY.

podróże_kerala_z_polski

Kerala

Przepiękne krajobrazy rozlewisk z plątaniną kanałów, palmy kokosowe przeglądające się w szmaragdowej wodzie, piaszczyste plaże, ryżowe poletka, plantacje kawy, herbaty i korzennych przypraw. Indyjski stan Kerala słynie z urodzajnej ziemi i najlepszego pieprzu na świecie. Wyśmienita kuchnia oferuje przygodę smaków. 

nepal wycieczka

Nepal

Na wycieczce wszystkie główne atrakcje Nepalu, w tym najpiękniejsze nepalskie Parki Narodowe. Wyprawę rozpoczynamy od zabytków w Kathmandu, gdzie dotrzemy do placów królewskich  podziwiając średniowieczną architekturę i historię miasta, a następnie rozpoczniemy podróże po nepalskich safari.

hiszpania wakacje

Hiszpania

Hiszpania to niezwykle różnorodny kraj. Piękne wybrzeża, malownicze plaże, gościnność, niesamowita kuchnia i słynne zbytki. To raj dla każdego miłośnika plażowania, miasta wypełnione zabytkami spodobają się amatorom zwiedzania, a kuchnia zasmakuje najbardziej wymagającym koneserom.

kambodża_widoki_wycieczki_do_kambodży

Kambodża

Zapraszamy na wyprawę połączoną z wypoczynkiem na rajskich plażach. Podczas 14 dni pobytu z bliska poznamy Kambodżę, życie i mentalność Khmerów oraz mniejszości etnicznych. Zwiedzimy ukryty w dżungli największy na świecie świątynny kompleks Angkor Wat i zrobimy to na rowerach, szybką łodzią przez pływające wioski przemierzymy jezioro Tonle Sap i Mekongiem wpłyniemy do Phnom Penh.

wycieczki_do+ziemi_świętej

Ziemia Święta

Zapraszamy na wycieczkę po najważniejszych miejscach religijnych!

Tel Awiw – Jerozolima – Betlejem – Cezarea – Hajfa – Nazaret – Kana Galilejska – Tyberiada – Kafarnaum – Tabha – Tabor – Jerycho – Jerozolima – Qumran – Morze Martwe – Tel Awiw