Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Podróże na cztery pory roku!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Biurem Podróży posiadającym zezwolenie na organizację podróży na cały świat, jak i posiadamy aktualną polisę OC zabezpieczającą wypłacalność biura zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych.

Od wielu lat organizujemy wyprawy w świat w zupełnie bliskie zakątki Polski, jak i najdalsze strony naszego globu. Zawsze zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo i najlepszą organizację w poznawaniu świata angażując do tego przewodników pasjonatów oraz współpracując z zaprzyjaźnionymi kontrahentami u celu naszych podróży. Każdy program układamy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów czerpiąc z naszego bogatego doświadczenia. Zorganizowaliśmy wyprawy do 66 krajów świata. Specjalizujemy się w grupowych wyjazdach dla firm, zakładów pracy, grup przyjaciół czy nawet par. Jeżeli chcesz zorganizować wyprawę to z nami możesz stworzyć to czego potrzebujesz.

Jesteśmy otwarci nawet na najbardziej szalone pomysły ponieważ nie ma rzeczy nie możliwych do zrealizowania.

Naszym pragnieniem jest organizować wyjazdy marzeń, a marzenia są różne. Jedni chcą zobaczyć kolorowe chaty Zalipia, inni piramidy Majów w Meksyku, jeszcze inni pragną nurkować z żółwiami na Bali. My jesteśmy po to, aby te marzenia mogły zaistnieć.

A Wy jakie macie marzenia?

 Chętnie poznamy waszą wizję podróży marzeń oraz posłużymy pomocą i doświadczeniem w zrealizowaniu jej. Oferujemy wyprawy zorganizowane z myślą o Waszych indywidualnych potrzebach. Mamy nadzieję, że uda nam się Was zainspirować do wyjścia z domu, bo przecież nawet najdalszą podróż zaczynamy od pierwszego kroku.

Proponujemy również swoje wsparcie przy różnych projektach. Pomagamy w organizacji warsztatów, wycieczek, umożliwiamy uczestnictwo w niezwykłych lokalnych świętach i festiwalach na całym świecie.

Posiadamy ubezpieczenie Organizatora Turystyki w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Indua i zezwolenie o numerze 1022 wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Zabierzemy Was w podróż we wszystkie strony świata, na wszystkie kontynenty, przez cztery pory roku.

Kim jestem?

Nazywam się Dariusz Byszko.

Zawodowo w turystyce od 1993 roku, obecnie prezes zarządu Spółki „Vivaldi – Podróże na cztery pory roku”.
Doświadczony podróżnik – dziennikarz (Stowarzyszenie Mediów Polskich), pilot wycieczek. Odwiedził 60 krajów.
Zafascynowany kulturą Azji i przyrodą Ameryki Płn.Wielokrotnie organizował wyprawy w tamte rejony świata.
Przemierzył samotnie Indie, Nepal, Dżungle Borneo w poszukiwaniu Raflezji oraz różne regiony Ameryki Północnej.

Organizował wyprawy tematyczne:
Śladami Katarów – Langwedocja i Izrael – Chrześcijaństwo Ezoteryczne we współpracy z prof. Jerzym Prokopiukiem,
Szlakiem Austriackich Bibliotek przyklasztornych przy współpracy z prof. Janem Malickim dyr. Biblioteki Śląskiej,
Wiele Wypraw głównie do Azji na warsztaty rozwojowe min. Do Indii, Nepalu, na Bali, do Kambodży czy Laosu.
Stworzył cykl wypraw „Uważne Podróże” do Nepalu i na Bali. Organizator wycieczek dla Klubu Podróżników „Ariadna” z Katowic.
Co roku od 25 lat organizuje wyjazdy młodzieży na Europejskie Spotkania Młodych.

Otwarty na różne kultury, w podróżach poszukuje prostoty życia i radości w spotkaniach z drugim człowiekiem. Ma w sobie coś z włóczęgi i obieżyświata a zaułki Nowego Jorku zna tak dobrze, jak kręte górskie Himalajskie ścieżki.
Jego motto –„Najdalszą podróż zaczynamy od pierwszego kroku”.
Prywatnie ojciec dwóch wspaniałych córek.

Wyrusz z nami w podróż marzeń!